Співпраця

Меблева фабрика EUROSOF запрошує до співпраці дизайнерів, архітекторів, оптові компанії, готелі та всіх, хто шукає надійного постачальника якісних м'яких меблів! 

Наші меблі - великий асортимент моделей, ергономічні конструкційні рішення та безліч варіантів оббивних тканин, витончені декоративні елементи та аксесуари, дозволяють підібрати в колекції EUROSOF м'які меблі для оформлення різних приміщень.

Наша фабрика володіє виробничими потужностями і підготовленими кадрами для виготовлення меблів у великих обсягах і втілення різноманітних творчих рішень.

Работа з партнерами

Ставши нашим партнером, Ви на довгий час забезпечите стабільність і довірливість відносин Ваших клієнтів. Хороша репутація та позитивний імідж компанії МФ "ЄВРОСОФ" - одна з основних складових успіху Вашого бізнесу. Програма роботи з партнерами передбачає: надання спеціальних цін;

  • Вирішення питань доставки по Україні, інформаційна та рекламна підтримка.

  • Наявність резервів та складська програма

  • Різноманітні гнучкі схеми співпраці.

Перспективи

Вважати роки роботи великим терміном або маленьким — не має значення, тому що ми вважаємо себе молодою фірмою, що росте, у нас багато планів, які ми маємо намір втілити в життя, але деякі принципи роботи, яких ми дотримуємося залишаться незмінними:

  • «ЄВРОСОФ» завжди надаватиме своїм клієнтам тільки високоякісні меблі.

  • «ЄВРОСОФ» завжди забезпечуватиме своїм клієнтам гарантійну та сервісну підтримку.

  • «ЄВРОСОФ» завжди прагнутиме лише до високоякісного обслуговування своїх клієнтів.